Neuvěřitelná novinka!

Protože o dobré zprávy je nouze, rádi se s vámi o jednu skvělou podělíme. Přihlásili jsme naši školu do výzvy „Piana do škol“ vyhlášené v září nadačním fondem rodiny Komárkových (https://www.komarekfoundation.org/cs/). Nejen, že jsme se svou žádostí uspěli. My jsme získali nejvyšší bodové ohodnocení!!! A tak v brzké době v našem sále přivítáme zcela nový nástroj – koncertní křídlo Petrof P210 Pasat. To vystřídá náš téměř čtyřicetiletý klavír, který pro změnu nahradí již skutečně vysloužilý, odhadem více než osmdesát let starý klavír v jedné ze tříd.

Výsledky byly zveřejněny v úterý 24. 11. na on-line tiskové konferenci, kterou můžete ze záznamu shlédnout zde: https://www.facebook.com/108666131048125/videos/193212872425776 . Krátký dokument o naší škole najdete okolo 50 minuty.

Skvělou novinkou není jen tato zpráva. Snad ještě hodnotnější je pro nás uznání naší práce a potvrzení, že cesta blíž k veřejnosti a k podpoře komunitních projektů, kterými se zabýváme, je tou správnou a oceňovanou.

Pevně doufáme, že i vy sdílíte naši radost. Až se u nás náš nový člen školy a kláštera zabydlí, určitě vám dáme vědět a pozveme vás na návštěvu!